Dzień Dobry,

W odpowiedzi na stwierdzenie jednego z klientów z Rzeszowa, że „…na internecie ROLETY (BRAMĘ) można kupić taniej…

Zadziwiająca jest lekkomyślność ludzi dokonujących zakupów inwestycyjnych przez internet. Rozumiemy, że dobra konsumpcyjne od znanych markowych producentów można kupować w internecie, bo po co przepłacać za to samo, co można kupić taniej (konkretny wybrany model komputera, aparatu czy nawet telewizora), ale dobro inwestycyjne, które ma służyć przez wiele, wiele lat?

A co będzie z gwarancją jeśli np. po 3 latach zacznie się rozdzielać pancerz albo gdy po kilku miesiącach czy nawet dniach przestanie działać silnik – zdemontujecie Państwo rolety (bramę) i odeślecie sprzedawcy?

To oczywiste, że jest na rynku dostępny tani profil (czyli „odchudzony”, delikatny, niskiej jakości i niskiej trwałości) z którego można wykonać tani pancerz i rolety. Są delikatne (cienkie) prowadnice i „odchudzone” do minimum wszystkie elementy konstrukcyjne dobierane w/g kryterium najniższej ceny!

Ale co będzie za 3-5 lat, kiedy skończy się gwarancja i razem nią „produkt”?

Przecież wtedy w grę wchodzi nie tylko koszt produktu, ale przede wszystkim demontaż. I nie da się tego zrobić bez nakładów finansowych, ale też przede wszystkim bez śladów zniszczeń i ubytków czyli zrujnowania okien czy elewacji – niejednokrotnie również od wewnątrz.

Jesteśmy świadomi tego, że nigdy nie wygramy ceną ze sklepem internetowym, którego jedynym celem jest minimalny koszt produktu finalnego, toteż świadomie nie zamierzamy wchodzić w segment najtańszych komponentów i wyrobów.

Jeśli zaś chodzi o optymalny stosunek jakości do ceny – jesteśmy bardzo konkurencyjni, czego dowodem jest fakt, że rolety JackeR od lat pracują w setkach domów i wciąż są wybierane przez świadomych klientów jako konkurencyjna dobra oferta.

Chcemy i skutecznie konkurujemy wiarygodnością!

Sprawdzoną, potwierdzoną i wiarygodną rzeczywistą gwarancją. Nie ładną wirtualną obietnicą – ale faktami.

Jesteśmy w realu – namacalnie sprawdzeni.


Z ciepłym pozdrowieniem,

Zespół firmy JackeR

Kontakt

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2021 Jacker.pl Made by: Karolth /by Karol

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account