Dla wolnych przestrzeni | Syncra

Różnorodne możliwości.

To, co szczególne w markilux syncra

Nastrój i atmosfera w Twoim ulubionym miejscu na wolnym powietrzu. Stylowa ochrona przeciwsłoneczna i pogodowa na duże powierzchnie. Przekonujące rozwiązania nie tylko dla gastronomii. Przebywanie na wolnym powietrzu cieszy się coraz większą popularnością, stąd popyt na systemy ochrony przeciwsłonecznej i pogodowej, mogące sprostać temu zapotrzebowaniu. Muszą one być uniwersalne i zdolne do przemian. Stabilne i odporne, o wysokiej wartości użytkowej dla Twojego ulubionego miejsca na tarasie lub w ogrodzie. System stelaży do markiz markilux syncra jest idealnym rozwiązaniem także dla gastronomii z ogródkami, gdzie szczególnie duże powierzchnie muszą być chronione przed słońcem i warunkami atmosferycznymi . System markilux syncra nie wymaga ścian do montażu, a zainstalowane markizy przegubowe mogą być obsługiwane niezależnie od siebie.

Na świeżym powietrzu, a jednak pod osłoną

Markilux syncra oferuje tu wiele przekonujących rozwiązań. Modele markilux o różnorodnym designie, oraz opcjonalnie z wyposażeniem dodatkowym, takim jak oświetlenie, falbana Schattenplus i wiele innych, są do dyspozycji w zastosowaniu z markilux syncra.


[rollover-tabs name=”syncra” norollover=”true” margin=”-2px” left=”1px” right=”1px” font=”12px”][rollover-tab name=”markilux-syncra-flex2″ label=”syncra flex 2″]

markilux syncra flex 2 – Uniwersalny dach słoneczny.

markilux-syncra-flex2-1
markilux-syncra-flex2-2

Stabilny, wolnostojący system stelaży z podporami aluminiowymi o ładnej formie prezentuje się w purystycznym designie. Dzięki temu systemowi stelaży elegancka ochrona przed słońcem i warunkami atmosferycznymi możliwa jest w zależności od modelu do 30 m². Skrzynki obciążające, które można indywidualnie adaptować, umożliwiają różnorodne zastosowanie. Skrzynki wypełniane są fabrycznie pospółką.
markilux-syncra-flex2-p1
System daje się w uniwersalny sposób ustawiać, bez fundamentów, bezpośrednio na tarasie lub w innym ulubionym miejscu na powietrzu.

Analogicznie do markilux syncra fix do wyboru są różne typy markiz markilux. Także opcjonalne elementy wyposażenia markiz odpowiadają ofercie markilux syncra fix. Należy tu jednak uwzględnić ograniczoną ilość możliwych wielkości.
[/rollover-tab][rollover-tab name=”markilux-syncra-uno-flex2″ label=”syncra uno flex 2″]

markilux syncra uno flex 2 – Bez „kołków i śrub”.

markilux-syncra-uno-flex2-1

Dzisiejsze konstrukcje ścienne często nie posiadają koniecznej nośności, aby udźwignąć siły rozciągające markizy przegubowej.

System syncra uno flex 2 to praktyczna alternatywa markilux dla mocowania ściennego. W zależności od modelu elegancko zacieniane mogą być powierzchnie do 15 m².
markilux-syncra-uno-flex2-p1
Podobnie, jak przy markilux syncra flex 2 wolnostojący system markiz obciążany jest dwoma skrzynkami obciążającymi do indywidualnej adaptacji. Skrzynki wypełniane są fabrycznie pospółką.

Wybór właściwych modeli markiz odpowiada ofercie markilux syncra flex 2.
[/rollover-tab][/rollover-tabs]

Kontakt

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2021 Jacker.pl Made by: Karolth /by Karol

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account