[pro-player width=’640′ height=’390′ autostart=’true’ type=’video’]http://jacker.pl/pliki/filmy/termorolety.mp4[/pro-player]

TermoRolety to REZULTAT blisko 20-letniego branżowego doświadczenia firmy JackeR i wykorzystania najnowocześniejszych osiągnięć nauki i techniki we współpracy z naukowcami. Ta globalnie i szybko rozprzestrzeniająca się idea powstała w celu połączenia i skupienia w przyjaznej profesjonalnej organizacji inteligentnych i ambitnych ludzi, którzy szczerze są zainteresowani i stale konsekwentnie dążyć będą do powszechnego wykorzystywania TermoRolet we wszystkich istniejących i nowo-powstających budynkach na całym świecie.

Celem upowszechnienia i wdrożenia tej innowacyjnej proekologicznej idei jest zrewolucjonizowanie rynku budowlanego w celu wzrostu komfortu życia ludzi z jednoczesną redukcją emisji gazów cieplarnianych poprzez ograniczenie zużycia zbędnej energii na wyrównywanie zbędnych strat ciepła zimą oraz produkcję chłodu latem.

PIĘCIOSTRONNE  KORZYŚCI:  Na tym innowacyjnym rozwiązaniu zyskują wszyscy

1. UŻYTKOWNICY TermoRolet ograniczając koszty wydatków i dodatkowo otrzymując wzrost komfortu życia mając możliwość w naturalny sposób już darmowo sterować temperaturą i światłem decydując o optymalnym dla swojej rodziny mikro środowisku. TermoRolety to też możliwość osiągnięcia prywatności i wzrost poczucia bezpieczeństwa – a przez to stworzenie niepowtarzalnej wymarzonej atmosfery „Rodzinnego ciepła” w myśl hasła „mój dom moją twierdzą i oazą spokoju dla mnie, moich najbliższych i całej mojej Rodziny”

2. Firmy, organizacje i instytucje popularyzujące i wdrażające TermoRolety, tworzące masowo nowe miejsca pracy konieczne dla obsługi lawinowo rosnącego rynku w nowo utworzonym segmencie TermoRolet.

3. LUDZIE – wszyscy ludzie, nawet ci którzy z różnych przyczyn jeszcze dziś nie mogą cieszyć się TermoRoletami, ale dzięki szybkiemu masowemu rozpowszechnianiu TermoRolet (już płacą mniejsze rachunki za energię i paliwa) gdyż poprzez redukcję emisji Polska płaci mniejsze kary – które wliczane są w ceny każdego KW energii każdego m3 gazu i innych paliw.

4. Państwo – które staje się wzorem dla innych krajów w zakresie innowacji, wzrostu przedsiębiorczości, stałego i szybkiego wzrostu PKB, troski o mieszkańców. Przede wszystkim jednak staje się wzorem dbałości o glob ziemski dając przykład jak należy w zgodzie z naturą „czynić tą ziemię sobie poddaną”.

5. PRZYSZŁE POKOLENIA mogące cieszyć się pełnym zdrowiem i radością oraz witalnością i pięknością środowiska naturalnego – dzięki rozsądnemu postępowaniu obecnych pokoleń.

Kontakt

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2022 Jacker.pl Made by: Karolth /by Karol

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account