Wszystkie zalety rolet oraz świetne zabezpieczenie przed natrętnymi owadami

Roleta zintegrowana z moskitierą rolowaną w obudowie jest inteligentnym rozwiązaniem, pozwalającym na zapewnienie jednocześnie większego bezpieczeństwa oraz ochronę przed natrętnymi owadami.

Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego – materiału doskonale przepuszczającego światło a jednocześnie niepalnego. W roletach – w systemie roleta w obudowie aluminiowej – wałek moskitiery instalowany jest w skrzynce roletowej, stanowiąc tym samym dodatkowy element wyposażenia rolety.

Moskitiera opuszczana jest ręcznie za pomocą mechanizmu sprężynowego, który jest zainstalowany w skrzynce rolety, dzięki temu siatka moskitiery znajduje się w prowadnicach. Roleta zintegrowana z moskitierą posiada łatwy system blokowania i odblokowywania siatki przy jej opuszczaniu i podnoszeniu.

Roleta zintegrowana z moskitierą ma wiele zalet:

System ten pozwala na łatwą i lekką obsługę ręczną dzięki mechanizmowi sprężynowemu, który nawija moskitierę na wałek znajdujący się wewnątrz obudowy oraz na łatwe zatrzaskiwanie oraz odblokowywanie się moskitiery w zadanym, jednym, odpowiednio ustawionym położeniu. Po całkowitym zwinięciu moskitiery otwór okienny posiada swoje normalne funkcje. Siatka moskitiery, która wykonana jest z włókna szklanego (wpływa to na dużą żywotność moskitiery) zostaje wówczas całkowicie schowana w obudowie rolety.

Rolety zewnętrzne spotykane są też pod potoczną, rynkową nazwą Żaluzje, Żaluzje zewnętrzne, Rolety antywłamaniowe, Rolety Aluminiowe.

Do najczęściej stawianych pytań przez wszystkich zainteresowanych Roletami należą takie pytania o Rolety jak:

– kiedy należy montować Rolety,
– na jakim najlepiej etapie je zamontować,
– jak odbywa się montaż Rolety zewnętrznej,
– inne pytania na temat profesjonalnego montażu Rolet.

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące Rolet zewnętrznych i ich montażu oraz wszelkie dane techniczne Rolet opisujemy w poniższej treści.

ROLETY ZEWNĘTRZNE DO KAŻDEGO BUDYNKU !!!
Rolety do każdego budynku – na każdym etapie (budowy, remontu, ale również perfekcyjnie wykończonego już zamieszkałego budynku) 20-letnie doświadczenie JACKER oraz wielorakość posiadanych systemów i rozwiązań umożliwia montaż – zabudowę Rolet, czy też TermoRolet na każdym etapie budowy budynku z możliwością ich zabudowy:

Rolety zewnętrzne są montowane:
1. w nadprożu podczas budowy,
2. wraz z oknem,
3. podczas remontu,
4. podczas ocieplenia budynku,
5. we wnęce okiennej – do glifu,
6. we wnęce okiennej – do okna,
7. na ścianie (na elewacji).