O nas

30 LAT NA RYNKU
Nowoczesna firma z 30–letnim stażem produkcyjno sprzedażowym i doświadczeniem, WYRAŹNIE WYRÓŻNIAJĄCA się spośród firm na polskim rynku zajmuje się kompleksową produkcją systemów osłonowych wewnętrznych i systemów osłonowych zewnętrznych. Oferowanie tak szerokiej gamy produktów tworzy unikatowość firmy i odróżnia ja od innych przedsiębiorstw działających w tej samej branży.

Produkty firmowe dostępne są również u przedstawicieli i partnerów handlowych, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i identyfikatory potwierdzające odpowiednią wiedzę, sprzęt i umiejętności pozwalające na wykonanie usługi na odpowiednio wysokim poziomie.

Produkty firmy cieszą zaspakajając potrzeby już tysięcy zadowolonych klientów w Kraju i za Granicą.

W chwili obecnej JackeR proponuje bardzo szeroki asortyment oferowanych TermoRolet i TermoBram, a także bogatą ofertę osłon przeciwsłonecznych takich jak markizy czy rolety tekstylne. W celu zbliżania się do Klientów i poznania jego potrzeb, produkcja firmy oparta jest na zamówieniach „pod wymiar” i choć jest trudniejszą formą dla producenta, cieszy Klientów, spełniając konkretne ich oczekiwania, zarówno pod względem wymiaru jak i rodzaju wybranego materiału w odpowiedniej kolorystyce.

Wszystkie systemy osłonowe produkowane i sprzedawane pod marką JackeR spełniają wymagane normy jakościowe i bezpieczeństwa.

Sprawne zarządzanie, nowoczesne rozwiązania technologiczne, profesjonalny park maszynowy, wyspecjalizowana kadra, zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności, zapewnią sukces firmie i umożliwią sprostanie wyzwaniom stawianym przez rynek i konkurencję.

Dzięki efektywnej organizacji procesu produkcji, zaopatrzenia i dystrybucji firma oferuje klientom doskonały produkt oraz atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki współpracy.

Celem strategicznym firmy jest zaspakajanie i sprostanie oczekiwaniom indywidualnych potrzeb klientów.

Jakość, trwałość, solidność, komfort użytkowania, elegancja i estetyka wykonania to cechy na których firma opiera swoją działalność i rozwój. Do produkcji swoich wyrobów używa podzespołów firm polskich i zagranicznych o światowej renomie.